Kakemann – Dukkemann – Relæxt!

Kakemann – Dukkemann – Relæxt!

Lørdag 5. desember kl. 12:00
scheduleVarighet
30 minutter
location_onSted
Multisalen
eventAntall forestillinger
1
credit_cardPris
kr 50,-
confirmation_numberKjøp

LørdagsKilden presenterer: Baldrian og Musa av og med Giert Werring.

Før jul er kakemenn viktig for Baldrian og Musa. Kakemenn kan komme fra så mange slags plasser, og sannelig kan de også forsvinne på de utroligste steder. Bakeren vil i alle fall ha sine kakemenn for seg selv. Baking er ingen enkel sak og når ting begynner å gå galt, får det følger også for andre juleforberedelser. Men når det kommer til stykket – hva er det viktigste i julen?
Musa vet svaret!

Fra 3 år
Varighet ca. 30 minutter


Denne Baldrian og Musa forestillingen inngår i Kildens Relæxt-program med tilrettelagte rammer, som skal gjøre det enklere for flere å delta.

Her er det lov å både snakke høyt, le, gråte, tikse, og rope, og gå ut og inn av salen så mye man måtte ønske.

Relæxt er hysj-fri sone.

Forestillingen i seg selv er ikke tilrettelagt; dette gjelder kun rammene rundt, og alle er hjertelig velkommen til å være med.