Kilden teater og konserthus

Kontakt oss på telefon

Billettkontor: Tlf. 90 58 11 11

Sentralbord: Tlf. 90 58 11 11

Bordbestilling: Tlf. 90 22 94 12

Vakt kveldstid (kl. 16-23): Tlf. 90 88 31 18

Åpningstider

Mandag–lørdag: kl. 11.00 – 16.00*

Søndag: stengt

*Eller til siste forestilling/konsert.

Kilden teater og konserthus

Sjølystveien 2, 4610 Kristiansand

E-post: post@kilden.com

E-post: billett@kilden.com

Kilden digital e-post: play@kilden.com

Org.nr 986 471 839.

Administrasjon KSO

Nathalie Stutzmann

Sjefdirigent
Bilde av kvinnne med langt mørkt hår i hestehale. Hun står ved sjøen og holder en dirigentstokk.

Tabita Berglund

1. gjestedirigent Tabita Berglund er orkesterets nye 1. gjestedirigent fra sesongen 2021/22. Berglund fullførte mastergraden ved Norges musikkhøgskole i 2019, og har de siste årene hatt prestisjefylte dirigentoppdrag for blant annet Oslo-Filharmonien, Bergen Filharmoniske Orkester, Dresdner Philharmonie, Hallé Orchestra og Royal Scottish Orchestra. Videre ble hun i 2018 kåret til vinner av eliteprogrammet Opptakt, som er det øverste nivået i Dirigentløftet.

Julian Rachlin

1. gjestedirigent

Geir Rebbestad

Direktør Kristiansand symfoniorkester

geir.rebbestad@kilden.com

Hans Bodin

Programsjef +47 95 16 64 52 hans.bodin@kilden.com
Cathrine Bering Litlere

Cathrine Bering Litlere

Orkestersjef/Orchestra Director +47 992 69 348 cathrine.bering.litlere@kilden.com

Borghild Løvbrøtte

Orkesterregissør +47 94 78 33 09 borghild.lovbrotte@kilden.com

Anders Frode Marum

Produktsjef +47 90 09 59 74 frode.marum@kilden.com

Kjersti Cecilia Petersson

Notebibliotekar

+47 99 47 43 15

kjersti.petersson@kilden.com

Helene Wathne Strand

Orkesterregissør +47 922 26 072 helene.strand@kilden.com

Maylinn Nøyseth Håland

Orkesterregissør   maylinn.noyseth@kilden.com