Produksjon

Kjell Hjelmerud

Sjefprodusent

Ståle Ellingsen

Teknisk sjef

Jørgen Macdonald

Produsent

Anita Marie Sædberg

Produsent

Sigrun Ebbesvik

Produsent

Øystein Nerland Flemmen

Produsent

Silje Hamre Kulien

Produsent

Stein Håkon Marcussen

Planansvarlig

Knut Stien Berge

Arrangementskoordinator

Shane Burke

Teknisk koordinator

Tor Anders Aadalen

Inspisient

Nina Ruud

Inspisient

Mette Nessvoll Høgdal

Inspisient
Ryall Burden, husscenograf ved Kilden. Skallet mann med skjegg og briller som smiler foran glassfasade

Ryall Burden

Teknisk produsent

Lydseksjon

Ruben Lervåg

Leder lydseksjonen og bildeseksjonen.

Per Henning Finstad

Lydtekniker
Bilde av mann med langt hår og skjegg som smiler foran et bygg

Simen Hefte Endresen

Lydtekniker

Tormod Justnæs

Lydtekniker

Kristian Bronebakk

Lydtekniker

Øyvind Kurszus

Lydtekniker

Bildeseksjon

Ruben Lervåg

Leder lydseksjonen og bildeseksjonen.

Kristian Håkon Möllesjö Lohne

Bildetekniker

Trond Herman Zachariassen

Bildetekniker

Lysseksjon

Mike Holm

Leder lysseksjon
Bilde av kvinne med langt hår som smiler. I bakgrunnen er Kilden-bygget med store vindusflater.

Kine E. H. Kvendseth

Lysmester

Vitor Antonio De Freitas

Lystekniker

Joakim Stien

Lystekniker

Helge Stewart Bergstad

AV- og lystekniker

Kostymeseksjon

Berit Lågeide Griffin

Seksjonsleder kostyme

Veronica Brøvig Vallenes

Kostymekoordinator

Anne Karine Lie

Kostymekoordinator

Cecilie Nybakk Nore

Påkleder

Kirsti Løset

Kostymesyer

Anne Lise Stensli

Kostymesyer

Bente Kyrvestad

Kostymesyer

Viola Hamre

Påkleder

Mask- og parykkseksjon

Helga Synnøve Flateland

Fagansvarlig maskeavdelingen

Marianne Log

Maskør

Rekvisittseksjon

Pernille Usterud-Svendsen

Seksjonsleder rekvisittseksjon

Paul Magnus Lunde

Rekvisittmaker

Nadia Liv Mandrup

Patinør / rekvisitør

Kulisseverksted

Mike Stokka-Troxel

Leder kulisseverksted

Camilla Lilleengen

Teatermaler

Sigve Astrup Lien

Teatersnekker

Frode Holgersen

Teatermaler

Bojan Oz Milinkovic

Digital designer/operatør

Timo Helmers

Teatersnekker

Sceneseksjon

Anders Hardeland

Fungerende leder sceneseksjon/ Scenemester

Sveinung Tofteland

Leder sceneseksjon

Øystein Aase

Scenemester

Bjørn Erik Lilleengen

Scenemester

Mats W. Wennerberg

Scenemester

Simon Bjørn Nielsen

Loftsmester

Christian Hortensius

Loftsmester

Ole Munch Jørgensen

Scenemester

Magne Strand

Scenemester

Gro Kristensen

Multitekniker

Mats Jakob Nesmann

Multitekniker

Even Wennerberg

Multitekniker

Harald Hempel

Multitekniker

Martin Andreas Vevstad

Multitekniker

Frank Robert Hægeland

Multitekniker