Produksjon

Kjell Hjelmerud

Sjefprodusent

Ståle Ellingsen

Teknisk sjef

Jørgen Macdonald

Produsent

Anita Marie Sædberg

Produsent

Sigrun Ebbesvik

Produsent

Øystein Nerland Flemmen

Produsent

Silje Hamre Kulien

Produsent

Stein Håkon Marcussen

Planansvarlig

Knut Stien Berge

Arrangementskoordinator

Shane Burke

Teknisk koordinator

Tor Anders Aadalen

Inspisient

Nina Ruud

Inspisient

Mette Nessvoll Høgdal

Inspisient

Lydseksjon

Ruben Lervåg

Leder lydseksjonen og bildeseksjonen.

Per Henning Finstad

Lydtekniker
Bilde av mann med langt hår og skjegg som smiler foran et bygg

Simen Hefte Endresen

Lydtekniker

Tormod Justnæs

Lydtekniker

Øystein Elias Bredesen Slyngstad

Lydtekniker

Kristian Bronebakk

Lydtekniker

Øyvind Kurszus

Lydtekniker

Bildeseksjon

Ruben Lervåg

Leder lydseksjonen og bildeseksjonen.

Kristian Håkon Möllesjö Lohne

Bildetekniker

Trond Herman Zachariassen

Bildetekniker

Lysseksjon

Placeholder for profilbilde

Laurent Ravot

Leder lysseksjon

Mike Holm

Leder lysseksjon (i permisjon)
Bilde av kvinne med langt hår som smiler. I bakgrunnen er Kilden-bygget med store vindusflater.

Kine E. H. Kvendseth

Lysmester

Martin Lögdström

Lysmester

Vitor Antonio De Freitas

Lysmester

Joakim Stien

Lystekniker
Placeholder for profilbilde

Helge Stewart Bergstad

AV- og lystekniker

Kostymeseksjon

Berit Lågeide Griffin

Seksjonsleder kostyme

Veronica Brøvig Vallenes

Kostymekoordinator

Cecilie Nybakk Nore

Påkleder

Kirsti Løset

Kostymesyer

Anne Lise Stensli

Kostymesyer

Bente Kyrvestad

Kostymesyer

Viola Hamre

Kostymekoordinator/multitekniker

Nadia Liv Mandrup

Kostymekoordinator og Patinør/ Kostymemedarbeider

Mask- og parykkseksjon

Helga Synnøve Flateland

Fagansvarlig maskeavdelingen

Marianne Log

Maskør

Rekvisittseksjon

Pernille Usterud-Svendsen

Seksjonsleder rekvisittseksjon

Paul Magnus Lundø

Rekvisittmaker

Kulisseverksted

Mike Stokka-Troxel

Leder kulisseverksted

Camilla Lilleengen

Teatermaler

Frode Holgersen

Teatermaler

Sigve Astrup Lien

Teatersnekker

Bojan Oz Milinkovic

Digital designer/operatør

Timo Helmers

Teatersnekker (i permisjon)

Even Wennerberg

Teatersnekker

Sceneseksjon

Anne Karine Lie

Leder sceneseksjon

Anders Hardeland

Scenemester

Sveinung Tofteland

Multitekniker

Øystein Aase

Scenemester

Bjørn Erik Lilleengen

Scenemester

Mats W. Wennerberg

Scenemester
Placeholder for profilbilde

Christian Hortensius

Loftsmester
Placeholder for profilbilde

Magne Strand

Scenemester

Gro Kristensen

Multitekniker

Mats Jakob Nesmann

Multitekniker

Tomos W. Young

Multitekniker

Martin Andreas Vevstad

Multitekniker