Bli kjent med verdens tre mest spilte operaer, nemlig Tryllefløyten, La Traviata og Carmen. Vakre arier og korparti, dramatikk og humor gjør at disse operaene har begeistret og berørt mennesker i hundrevis av år. I denne forestillingen presenteres publikum for høydepunkt fra disse operaene.
Forestillingen er et samarbeid mellom Kristiansand Operakor ledet av Anne Haugland Balsnes og Fakultet for kunstfag ved Universitetet i Agder, representert ved vokalstudenter, Benedikte Sofie Ribe, Nils H. Sødal, som også har regissert forestillingen, samt akkompagnatør Mariam Kharatyan.

For å gi de beste opplevelsene bruker vi og våre partnere teknologier som cookies for å lagre og / eller få tilgang til enhetsinformasjon. Hvis du ikke samtykker eller trekker tilbake samtykke, kan det påvirke visse funksjoner og funksjoner negativt.